v Osobní

přečteš za 4 min

…fakt byl veleúspěšný!

Začátek roku se rozjížel pěkně plynule. Jezdili jsme se Zorkou každé pondělí plavat do Valmezu. Já si dal kondiční plavání mezi důchodci a Zorka skotačila vedle se svojí mamá. 

V únoru jsem zavítal do Prahy na WordCamp konferenci a o měsíc později jsme stihli zimní výlet do Zoo v Lešné. Nebyla tam ani noha, což máme rádi. Nesnáším proudy člobrdů, mezi kterými je jízda s kočárkem adrenalinový sport.

Velikonoce se letos obešly bez sněhové nadílky. Asi taky proto, že byly až ke konci dubna. Kdo si pamatujete ten půl metrový velikonoční prašan? Fakt pamatujete? No tak to jste už pěkně staří. 🙂

První velké rodinné cestování nás v květnu zavedlo do Prahy k bratrancovi. Jeli jsme i se stařečky stavět dřevník. Ono to byl spíš zahradní domek nebo garsonka o velikosti 30 m2. Jak bude bratránek sekat neplechu, má aspoň kam složit hlavu. 

Celý květen jinak probíhaly každoroční oslavy narozenin. Je nás květňáků v rodině jak máku a je docela možné, že příští rok nám další květňák přibude. Termín máme sice na první týden v červnu, ale týden není žádná míra. 

V červenci jsme otestovali nový rodinný stan na Bystřičce. Vešli jsme se do něj 4 dospělí a 3 děti. To docela ujde. Pohodu z kempování nám kazili sousedi s jejich techno mjůzik až do rána. No dalo se to tak nějak čekat, že?
Tradiční letní kola byly letos na chatě v jižních čechách. Rychlovýlet do Rakouska, výstup na rozhlednu a v neděli zpět domů. 

Celý srpen jsme rozmýšleli, jak bude vypadat naše první dovolená se Zorkou. Kam pojedeme, co uvidíme a jak cvrčka v autě zabavíme. A nakonec začátkem září rakousko-uherská dovolená. 4 dny v Maďarsku a 4 dny v Rakousku u Neziderského jezera. Zorka se u jezera rozchodila a od dovolené už prozkoumává okolí po 2 a ne po 4.

Na podzim jsem se projel na WordCamp do Brna. Nové prostory kongresového centra na výstavišti se mi moc nezamlouvaly, ale snad byly aspoň levné. V únoru vynechám pražský WordCamp bo jsou to dycky fofry tam a fofry zpět. 

Celý podzim jsem byl nějaký nakřáplý, pořád rýma, kašlíček, pak angína. Prostě nic moc. Je to aspoň nějaká výmluva, že jsem byl naposled na kole někdy v srpnu. Sportování jsem letos fakt moc nedal. 

Sport v řeči čísel:

  • 41 krát jsem opustil komfortní zónu
  • sportoval 37 hodin
  • urazil 485,5 km na kole, během nebo na běžkách
  • spálil 25 685 kcal

Práce a volný čas

V létě jsem ukončil spolupráci s firmou WP-admin.cz, pro kterou jsem 2 roky spravoval WordPress weby a řídil projekty. Hlavně z důvodu nedostatku času. Omezil jsem také práci, která se netýkala tvorby webů a na konci roku konečně dotáhl několik dlouho trvajících projektů. 

Kdo ti teda udělá nový web, když já mám v současné době STOP stav? Na nový web můžu určitě doporučit Pavla Kováře (pavelkovar.cz) a na správu WordPress webu pak WP-admin (wp-admin.cz).  Klidně jim řekněte, že jsem vás za nimi poslal já, protože jsou fakt dobří. 

Co bylo nezapomenutelné a neuvěřitelné

Určitě nezapomenu na první rakousko-uherskou dovolenou se Zorkou a spaní v rodinném stanu. 

I letos jsem odfotil nějaké to vítání občánků – tentokrát to byl Ondrášek. Děkuji že jsem mohl zachytit celou jeho rodinu pohromadě.

O vánocích jsme se dozvěděli, že příští červen 2020 bude magický, bo se narodí hned několik synovců, neteří, dcer nebo synů. To bude gang. 

Co mě mrzí nebo jsem nestihl

Poloviční nájezd kilometrů na kole oproti minulému roku. Obecně jsem letos moc nesportoval, moc nečetl a spíš sbíral sílu na další projekty, které přijdou.

Pracovně jsem se také moc neposunul. Čerpal jsem znalosti a nové nezískával. To musím v dalším roce změnit. Nepřešlapovat na místě. Posunovat se jak pracovně tak pak i osobně dál a dál. Je to náročná, ale jediná cesta jak nevyhořet a mít práci, která tě z určitého úhlu pohledu pořád baví.

Měj se krásně, užívej poslední hodiny roku 2019 a do toho nového vykroč tou správnou nohou. 

Ať je tvůj další rok magický.

Chceš něco dodat?

Komentář

  1. Chci jen dodat, že Vám děkuji za Vaši přízeň a vůbec děkuji, že jste. Mám Vás myslím Tebe Zorinku a Marťu moc ráda. Jste má Sluníčka. Překrásný a pohodový rok 2020 plný lásky, zdraví a radosti. Hana

  2. Děkujeme za zaznamenání krásného okamžiku přivítání našeho druhého (ale vlastně i prvního ;o) ) synka do našeho města (a nejen za to) :o*. Jste fajní parťáci do života :o). OnLuLaL